
Ланцюжок 50 см круглий снейк позолочене покриття | Xuping медзолото
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 037048

Матеріал виробу не викликає подразнень шкіри та не боїться води
Довжина ланцюжка: 50 см
Ширина ланцюжка: 3 мм
Покриття: позолота рожевий відтінок
Виробник: Xuping Jewelry

Більше моделей ланцюжків можна побачити за посиланням: https://prykrasa.com.ua/g111854708-tsepochki-xuping
Догляд за прикрасами:
-
зберігайте вироби окремо один від одного або в різній упаковці, щоб уникнути подряпин на їх покритті
-
уникайте прямого контакту ланцюжка з парфумами, кремами та іншою косметикою
-
якщо хочете, щоб позолочені вироби прослужили вам якомога довше, періодично можна промивати їх в теплій воді з додаванням краплі миючого засобу, щоб очистити їх від пилу, поту і просто надати свіжого вигляду - таким чином, забруднення не будуть накопичуватися між ланок ланцюжка
всі ці поради допоможуть зберегти прикраси якомога довше у їхньому первісному вигляді
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Ювелирный сплав |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір покриття | позолота 18к |
| Користувальницькі характеристики | |
| Плетіння | снейк |
- Ціна: 425 ₴
