
Браслет на ногу (анклет) родоване покриття
275 ₴
- Готово до відправки
- Код: 042585
+380 (68) 700-30-39
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

матеріал не викликає подразнень шкіри і не боїться контакту з водою, навіть з морською!
покриття: родій
довжина: 26 см
розмір кульки: 3 мм
Поради щодо догляду:
- прикраси не бояться води, але задля того, щоб вони прослужили вам якнайдовше, бажано знімати їх перед прийняттям душу, перед миттям голови тощо. Покриття не облізе від одної випадкової "спа-процедури", але ж краще дотримуватись наших порад :)
- знімайте, будь-ласка, каблучки якщо ви робите якісь хатні справи або миєте посуд без рукавичок :) таким чином ви продовжите термін їхнього гарного, блискучого вигляду
- уникайте потрапляння парфумів на ланцюжки або кремів для рук на каблучки
- зберігайте різні прикраси окремо одна від одної щоб не дряпалося їх покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XUPING |
| Тип | На ногу |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Ювелірний сплав |
| Покриття | Родій |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Розмір браслета (см) | 25 |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 1 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Замок | Карабін |
| Колір | Сріблястий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір покриття | родіум |
| Вставка | Без каменів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴

