prykrasa.com.ua - якісні прикраси на кожен день
матеріал: нержавіюча сталь (Stainless Steel) не змінює кольору і не викликає алергії
ширина: 2 мм
довжина: 50 см
Поради щодо догляду:
- ланцюжок не боїться води, але задля того, щоб він прослужив Вам якнайдовше, бажано знімати його перед прийняттям душу, перед миттям голови тощо. Покриття не облізе від одної випадкової "спа-процедури", але ж краще дотримуватись цих порад :)
- знімайте, будь-ласка, каблучки якщо ви робите якісь хатні справи або миєте посуд без рукавичок :) таким чином ви продовжите термін їхнього гарного, блискучого вигляду
- уникайте потрапляння парфумів на ланцюжки або кремів для рук на каблучки
- зберігайте різні прикраси окремо одна від одної щоб не дряпалося їх покриття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XUPING |
| Вид виробу | Ланцюжок |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення виробу | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Золото |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Замок | Карабін |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 2 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | позолота 18к, Stainless Steel (сталь) |
| Плетіння | снейк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴


