
Кулон синій цирконій на ланцюжку 45 см
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2303-3457
+380 (68) 700-30-39
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
не темніє від води та не викликає алергії
- розмір кулону: 6 мм
- довжина ланцюжка: 45 см
- покриття: родій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xuping Jewelry |
| Вид виробу | Підвіска |
| Матеріал | Мідь |
| Покриття | Родій |
| Камені вставки | Фіаніт, Циркон |
| Кількість каменів | 1 шт. |
| Призначення | Для жінок |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Матеріал ланцюжка | Мідь |
| Ширина | 1 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Довжина ланцюжка | 450 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір покриття | родіум |
| Довжина | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
